Reference

A. Schmied, s.r.o.

Říká se, že nejlepší hodnocení od zákazníka je, že se vrátí, doporučí poskytovatele svým přátelům, popřípadě jiným firmám a v nejlepším případě obojí.
Naše společnost, společnost firma A. Schmied nabídla zaměstnancům možnost, vyzkoušet si se zkušeným lektorem, v našem případě se jednalo o Lenku Brychtovou, Nordic Walking (NW) a fitkoloběh. Plánovali jsme 2 lekce fitkoloběhu a 4 lekce NW ve třech týdnech v říjnu 2018. Všichni, kteří si NW i fitkoloběh vyzkoušeli, byli nadšení a dožadovali se opakování lekcí. Proto byl NW prodloužen až do poloviny listopadu. Po ukončení kurzů si někteří pořídili vlastní koloběžku, jiní zase hole a sportu se nadále věnují.
V roce 2019 plánuje naše společnost další podporu zaměstnanců ve sportovních aktivitách a samozřejmě jedna z možností bude i NW. Doufáme, že nám Lenka bude opět pomáhat svými zkušenostmi, skvělým přístupem i dobrou náladou ke zdraví a pohodě našich zaměstnanců.
Závěrem nezbývá než všem firmám i všem ostatním, kteří si chtějí aktivně odpočinout nebo chtějí více poznávat své okolí, doporučit tuto spolupráci s Lenkou. I my se už teď těšíme na další zážitky. 

Dagmar Kaftanová

Nevěřila jsem tomu, ale je to skvělé. Překvapivě hůlky nejsou na to, abychom se o ně při chůzi jen opírali, ale je nutno je využívat k vypilování lepší chůze. 
Nyní už vím, že "chůze" nemusí být nudná obzvláště v Novohradských horách s nádhernou krajinou a čerstvým vzduchem kolem sebe!

Jana Šindelářová


Krásné prostředí,úžasná lektorka,spoustu legrace...zamilovala jsem se do hůlek.Všem doporučuji!

Center for Nanobiology and Structural Biology  


Moc děkujeme za perfektní instruktáž a vedení při první společné jízdě zaměstnanců, na koloběžkách Kostka. Moc se nám to líbilo a rozhodně nezůstaneme pouze u jedné jízdy :-) Těšíme se na další setkání s lektory FitKoloběhu a sami doufáme, že se příště přidají i další kolegové z našeho pracovního týmu!

Martina Toth Kolářová 

Kostka FitKoloběh Novohradsko 

26. dubna 2018 ·

Všem vřele doporučuji, je to parádní jízda :-)


Monika Rošková 

 Kostka FitKoloběh Novohradsko 

30. června 2018 ·

Koloběh je prostě super. Už dlouho jsem se necítila tak krásně pozitivně nabitá jako po ranní vyjížďce na kolobrndě. Instruktorka Lenka je moc milá a vysvětlila mi správný postoj a vše kolem. Také cítím svaly o kterých jsem ani nevěděla :-)


Jakub Černý 

Kostka FitKoloběh Novohradsko 

 21. července 2018 ·

Vyrazili jsme na koloběžkách i s mamkou na hodinovou projížďku s prohlídkou okolí. Moc se nám to líbilo, své si najdou sportovní nadšenci i začátečníci. Instruktorka moc milá a šikovná, věnovala se mamce a ukázala nám moc pěkné okolí. Doporučit můžeme rozhodně i krásnou terasu s výbornou kávou !