Reference

Dagmar Kaftanová

Nevěřila jsem tomu, ale je to skvělé. Překvapivě hůlky nejsou na to, abychom se o ně při chůzi jen opírali, ale je nutno je využívat k vypilování lepší chůze. 
Nyní už vím, že "chůze" nemusí být nudná obzvláště v Novohradských horách s nádhernou krajinou a čerstvým vzduchem kolem sebe!

Jana Šindelářová


Krásné prostředí,úžasná lektorka,spoustu legrace...zamilovala jsem se do hůlek.Všem doporučuji!

A. Schmied, s.r.o.

Říká se, že nejlepší hodnocení od zákazníka je, že se vrátí, doporučí poskytovatele svým přátelům, popřípadě jiným firmám a v nejlepším případě obojí.
Naše společnost, společnost firma A. Schmied nabídla zaměstnancům možnost, vyzkoušet si se zkušeným lektorem, v našem případě se jednalo o Lenku Brychtovou, Nordic Walking (NW) a fitkoloběh. Plánovali jsme 2 lekce fitkoloběhu a 4 lekce NW ve třech týdnech v říjnu 2018. Všichni, kteří si NW i fitkoloběh vyzkoušeli, byli nadšení a dožadovali se opakování lekcí. Proto byl NW prodloužen až do poloviny listopadu. Po ukončení kurzů si někteří pořídili vlastní koloběžku, jiní zase hole a sportu se nadále věnují.
V roce 2019 plánuje naše společnost další podporu zaměstnanců ve sportovních aktivitách a samozřejmě jedna z možností bude i NW. Doufáme, že nám Lenka bude opět pomáhat svými zkušenostmi, skvělým přístupem i dobrou náladou ke zdraví a pohodě našich zaměstnanců.
Závěrem nezbývá než všem firmám i všem ostatním, kteří si chtějí aktivně odpočinout nebo chtějí více poznávat své okolí, doporučit tuto spolupráci s Lenkou. I my se už teď těšíme na další zážitky. 

Center for Nanobiology and Structural Biology  


Moc děkujeme za perfektní instruktáž a vedení při první společné jízdě zaměstnanců, na koloběžkách Kostka. Moc se nám to líbilo a rozhodně nezůstaneme pouze u jedné jízdy :-) Těšíme se na další setkání s lektory FitKoloběhu a sami doufáme, že se příště přidají i další kolegové z našeho pracovního týmu!

Martina Toth Kolářová 

Kostka FitKoloběh Novohradsko 

26. dubna 2018 ·

Všem vřele doporučuji, je to parádní jízda :-)


Monika Rošková 

 Kostka FitKoloběh Novohradsko 

30. června 2018 ·

Koloběh je prostě super. Už dlouho jsem se necítila tak krásně pozitivně nabitá jako po ranní vyjížďce na kolobrndě. Instruktorka Lenka je moc milá a vysvětlila mi správný postoj a vše kolem. Také cítím svaly o kterých jsem ani nevěděla :-)


Jakub Černý 

Kostka FitKoloběh Novohradsko 

 21. července 2018 ·

Vyrazili jsme na koloběžkách i s mamkou na hodinovou projížďku s prohlídkou okolí. Moc se nám to líbilo, své si najdou sportovní nadšenci i začátečníci. Instruktorka moc milá a šikovná, věnovala se mamce a ukázala nám moc pěkné okolí. Doporučit můžeme rozhodně i krásnou terasu s výbornou kávou !