Reference

A. Schmied, s.r.o.

Sportovní aktivita Nordic Walking a FitKoloběh naprosto splnila očekávání. Vše fungovalo spolehlivě, instruktorka měla milý přístup, své povinnosti zvládala výborně. Komunikovala se zaměstnanci individuálně a efektivně. Naši zaměstnanci absolvovali cyklus 5 lekcí NW a FitKoloběhu. Všichni se nadchli a vyžádali si pokračování lekcí. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Dagmar Kaftanová

Nevěřila jsem tomu, ale je to skvělé. Překvapivě hůlky nejsou na to, abychom se o ně při chůzi jen opírali, ale je nutno je využívat k vypilování lepší chůze. 
Nyní už vím, že "chůze" nemusí být nudná obzvláště v Novohradských horách s nádhernou krajinou a čerstvým vzduchem kolem sebe!

Center for Nanobiology and Structural Biology  


Moc děkujeme za perfektní instruktáž a vedení při první společné jízdě zaměstnanců, na koloběžkách Kostka. Moc se nám to líbilo a rozhodně nezůstaneme pouze u jedné jízdy :-) Těšíme se na další setkání s lektory FitKoloběhu a sami doufáme, že se příště přidají i další kolegové z našeho pracovního týmu!

Martina Toth Kolářová 

Kostka FitKoloběh Novohradsko 

26. dubna 2018 ·

Všem vřele doporučuji, je to parádní jízda :-)


Monika Rošková 

 Kostka FitKoloběh Novohradsko 

30. června 2018 ·

Koloběh je prostě super. Už dlouho jsem se necítila tak krásně pozitivně nabitá jako po ranní vyjížďce na kolobrndě. Instruktorka Lenka je moc milá a vysvětlila mi správný postoj a vše kolem. Také cítím svaly o kterých jsem ani nevěděla :-)


Jakub Černý 

Kostka FitKoloběh Novohradsko 

 21. července 2018 ·

Vyrazili jsme na koloběžkách i s mamkou na hodinovou projížďku s prohlídkou okolí. Moc se nám to líbilo, své si najdou sportovní nadšenci i začátečníci. Instruktorka moc milá a šikovná, věnovala se mamce a ukázala nám moc pěkné okolí. Doporučit můžeme rozhodně i krásnou terasu s výbornou kávou !