Nordic Walking lekce a kurzy

Zde se podrobněji dočtete o našich lekcích a kurzech . Například pro koho jsou vhodné, délka a skladba  lekce či kurzu...

Lekce

Jsou určeny pro ty, kteří si se mnou přijdou Nordic Walking vyzkoušet a také pro všechny, co už Severskou chůzi provozují a chtějí si techniku vylepšit/osvěžit. Severská chůze je vhodná pohybová aktivita pro všechny od desetiletých dětí až po seniory. Délka výukové lekce s výkladem a cvičením je 1 - 1,5 hod. Lekce je vždy přizpůsobena kondici účastníků.

Kurz

Je intenzivní kurz určen pro všechny, kteří chtějí s Nordic Walking opravdu začít a dozvědět se více (jedná se např. o historii NW, zdravotní benefity NW, trénink s holemi, odborné poradenství - správný výběr holí atd.). Délka kurzu 3- 4 hodiny.

Lekce pro seniory

Lekce a kurzy pro seniory jsou vedeny formou procházek či společných výletů. Mimo jiné si ukážeme, jak se za pomoci holí protáhnout a posílit celé tělo. Cena bude dohodnuta vždy individuálně podle délky vyučovací hodiny - průběh lekce/kurzu domluvíme na základě fyzického a zdravotního stavu a počtu účastníků.

Lekce a kurzy pro turisty

Všechny naše lekce a kurzy jsou skvělým zpestřením pro návštěvníky Nových Hradů i širokého okolí. Vyzkoušejte Nordic Walking třeba i s celou rodinou (Severská chůze je vhodná aktivita i pro maminky a tatínky, kteří nosí své ratolesti v šátku nebo nosítku). Výšlap vám vždy sestavím na míru. Cena bude dohodnuta vždy individuálně podle délky vyučovací hodiny - podrobnosti si domluvíme na základě fyzického a zdravotního stavu a počtu účastníků.

Pravidelné lekce

Pro vás, kteří budete mít zájem chodit pravidelně (např. zlepšit si kondičku nebo začít s holemi běhat) je možné domluvit pravidelné lekce. Za zvýhodněných cenových podmínek (sleva až 25%). 
Možnost výběru z 5 nebo 10 lekcí. Délka výukové lekce s výkladem a cvičením je
1 - 1,5 hod

Pravidelné lekce jsou určeny klientům, kteří již absolvovali několik lekcí a dobře zvládají techniku NW.