U nás SEZÓNA nikdy NEKONČÍ...

18.10.2018

 Moji milí PŘÁTELÉ, u nás na Nových Hradech sezóna nekončí. Nordic Walking chodím se svými klienty stále, chodíme skupinově nebo individuálně Momentálně žádné kurzy nevypisuji, klienti mě kontaktují sami. Pokud mají zájem o lekci či kurz Nordic Walking, domluvíme termín a prostě jdeme. Ano, tak jednoduché to u nás je :) Tedy pokud máte chuť zažít krásný relaxační NW výšlap nebo si dát pořádně do těla v nádherné přírodě Novohradského podhůří, neváhejte a kontaktujte mě. Společně se domluvíme na vašem NW dobrodružství! 

Sezóna nekončí ani pro naši KOSTKA stáj! Koloběžky půjčujeme "NONSTOP"! Stejně jako pro Nordic Walking platí, pokud máte chuť zažít vyjížďku s lektorem FitKoloběhu v nedotčené krajině Novohradského podhůří, domluvte si s námi vaši skupinovou nebo individuální lekci či vyjížďku!

 A přátelé, pokud si lámete hlavu nad VÁNOČNÍMI DÁRKY, nadělte letos pod stromeček vyjížďku nebo výšlap s lektorem nebo třeba rovnou permanentku Nordic Wlaking nebo KOSTKA Fitkoloběh. Radost vašim blízkým rozhodně udělají kvalitní NW hole nebo sportovní ledvinka, tričko, multifunkční šátek ... nebo PECKA letošních Vánoc KOSTKA koloběžka. S výběrem vám samozřejmě rádi poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.