Novohradsko pro vyletirybka.cz aneb proplujte s námi Novohradskem

15.10.2018

Milí přátelé, dovolte mi zhodnotit a podělit se o naše pocity z akce "Novohradsko pro vyletirybka.cz aneb proplujte s námi Novohradskem", která se konala v sobotu 13. října 2018.

Akce se vydařila nad naše očekávání. DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ JSTE PŘIŠLI A PODPOŘILI SVOU ÚČASTÍ NEBO FINANČNÍM PŘÍSPĚVKEM DOBROU VĚC!

DĚKUJEME Barušce Sedláčkové alias vyletirybka.cz, která může vlastně za to, že se tato akce vůbec konala a že tu s námi malovala, dokázala vtáhnout děti i dospělé do pusopisu a svými obrázky jim udělala radost! Stejnou radost jakou udělali Barušce ti, kteří malovali s ní!

DĚKUJEME všem kamarádům, kteří nám dobrovolně pomohli s realizací celé akce, s láskou napekli a vytvořili skvělé prostředí!

DĚKUJEME Vladimíru Hokrovi, starostovi města Nové Hrady za podporu před realizací akce i za jeho osobní účast! DĚKUJEME Technickým službám města Nové Hrady za podporu!

DĚKUJEME Jankovi Vajčnerovi, světovému rekordmanovi a absolutnímu Mistrovi Evropy v Nordic Walking, že přijel a velkou měrou nás podpořil.

A v neposlední řadě DĚKUJEME za neuvěřitelných 13.500,- Kč pro Barušku alias vyletirybka.cz !