Nordic Walking VĚDOMĚ

17.01.2019

Nordic Walking VĚDOMĚ

NW chůze kopíruje zdravé aktivní držení těla. To znamená, že jdeme v aktivním vzpřímeném postoji se zapojením vnitřních svalů.

Při své praxi jsem si všimla, že většině mých klientů dělá velké problémy osvojit si AKTIVNÍ POSTOJ a k tomu ještě jít i s holemi.

Mnoho z nás má unavená, skleslá ramena, která jsou často důsledkem starostí, které si takzvaně neseme na hrbu, tedy na naší hrudní páteři.

Z tohoto důvodu jsem se rozhodla uspořádat lekce NW VĚDOMĚ. Na této lekci si osvojíme AKTIVNÍ POSTOJ. Budeme si uvědomovat změny v našem těle, které nám aktivní postoj přináší. Uvolníme hrudník a záda, probudíme páteř a protáhneme ramena tak, abychom se cítili ve vzpřímené pozici přirozeně.

Lekce NORDIC WALKING VĚDOMĚ se za špatného počasí budou konat ve vnitřních prostorách KOMUNITNÍHO centra NOVÉ HRADY. Centrum se nachází v bezprostřední blízkosti zdravotního střediska Nové Hrady (areál bývalých jeslí).

Za krásného počasí se lekce samozřejmě budou konat VENKU.

Na lekce si s sebou vezměte:

  • PODLOŽKU NA CVIČENÍ
  • Delší pevnější pásek, kdo má tak jógový pásek
  • Cvičí se naboso

Lekce NORDIC WALKING VĚDOMĚ se budou konat zatím nepravidelně a dle potřeb klientů. Sledujte prosím naše FB stránky na kterých se vždy včas dozvíte o termínu LEKCE.

Děkuji a těším se Lenka Brychtová