Nejlepší zaměstnanec je šťastný zaměstnanec potažmo zdravý zaměstnanec

27.08.2018

Aby zaměstnanci fungovali naplno, musí být v dobré fyzické i psychické kondici. Firma A. Schmied, s.r.o. v Trhových Svinech to dávno ví, a proto se o své zaměstnance stará.

Mezi naše nejčastější zdravotní prohřešky kvůli dnešnímu rychlému tempu patří nedostatek pohybu, nekvalitní spánek, stres, alkohol, kouření a špatné stravování. To vše se podepisuje na naší fyzické i psychické zdatnosti a ovlivňuje tedy i náš pracovní výkon. Lidé v dobré celkové kondici pracují efektivněji, jsou kreativnější, snadněji komunikují a zvládají stres.

Společnost se mění, stejně se mění i firemní prostředí. Pozitivní přístup je však v úspěšných firmách nutností. Firma A. Schmied má zájem inspirovat své zaměstnance ke zdravému životnímu stylu. Proto nás oslovila ke spolupráci.

Nordic Walking Novohradsko a FitKoloběh Novohradsko bude trávit ve firmě tři říjnové týdny, kdy si zaměstnanci firmy budou moci vyzkoušet Nordic Walking - moderní dynamickou chůzi s holemi a FitKoloběh - jízdu a cvičení na koloběžkách. Obě aktivity spočívající v posílení a protažení celého těla jsou pro zaměstnance firmy skvělým kompenzačním a preventivním programem vzhledem k jejich sedavému zaměstnání, které může ústit v bolesti zad, problémy karpálními tunely, v cévní problémy, atd.

No není to paráda!?

A co vy? Pracujete také v tak osvícené firmě jako zaměstnanci A Schmied

Lenka Brychtová