Je libo sexy zadeček? Mazejte ven!

29.01.2018

Stejně jako dech je chůze tím nejpřirozenějším a nejúčinnějším nástrojem, který máme volně k dispozici.

Jak jsem již zvyklá ve svých článcích zdůrazňovat, Severská chůze je dostupná a vhodná úplně pro všechny, a hlavně má výsledky! Nehrozí zde kolaps jako u přepálených začátků běhu. Severskou chůzí si nepřetížíte kolena a ani píchání v boku a lapání po dechu téměř nehrozí. Po pár dnech pravidelné dynamické chůze začne vaše tělo reagovat. Zpevní se a vy začnete sami se sebou koketovat.

Zejména vy dámy: patříte-li mezi ty "věčné odkladače", "vymlouvače" a takové ty "teoretické experty s výsledkem skutek utek"? Tak právě pro vás tu něco mám. Pokud lze něco nazvat zázračným lékem pro sexy zadeček, tak je to právě dynamická fitness chůze.

Ať Vás bolí záda, kolena, kyčle nebo vám život znepříjemňuje pár kilo navíc a vaše dny provází většinou stres nebo špatná nálada, tak je nejvyšší čas něco změnit! Můžete si koupit nové boty, větší kalhoty, můžete změnit typ cvičení nebo způsoby jakými se odměňujete, ale hlavně změňte své MYŠLENÍ! Protože je to vaše tělo a zejména VÁŠ ŽIVOT! Tak hurá na to!

Správné držení těla je ten základní klíč ke dveřím, za kterými se skrývá vaše nové zpevněné tělo. Na všech lekcích severské chůze často ode mě uslyšíte, vytáhněte se jako loutka, kterou někdo tahá za temeno hlavy. Otevřete hrudník a nechte své srdce zářit. Zhluboka se nadechněte a při každém výdechu přitáhněte pupík k páteři....

Sexy zadeček přijde v momentě, kdy při chůzi protáhnete každý svůj krok a při dynamickém odrazu z paty ten svůj gluteus maximus (sval hýžďový) pořádně zpevníte. Pokud si jen tak půjdete a necháte svou "zadničku" jen tak si plápolat ve větru, nic moc se na vašich zadních partiích nezmění:)

Takže přátelé je libo sexy zadeček a samozřejmě nejen to?

Hole do ruky a hurá ven!