Naše akce

lekce, kurzy a novinky

 

NW chůze kopíruje zdravé aktivní držení těla. To znamená, že jdeme v aktivním vzpřímeném postoji se zapojením vnitřních svalů.

PERMANENTKY
Naše permanentky je skvělý způsob, jak se před létem dostat do formy. Samozřejmě se i ve formě udržovat a to po celý rok!
Pokud si před létem👙 potřebujete posílit tělo a možná trošku i zhubnout, máme pro vás skvělou zprávu! Nemusíte se zavírat do tělocvičny 😉
Připravili jsme pro vás PERMANENTKY na naše pravidelné lekce...

ZAČÍNÁM S NORDIC WALKING
Naučte se správnou techniku Nordic Walking!
Kurz je vhodný i pro pokročilé "hůlkaře", kteří si chtějí dobře osvojit techniku Nordic Walking a vyhnout se tak nesprávným návykům.

Nordic Walikng chůze je meditace. Přijďte si vyzkoušet, jaké je vnímat každý svůj krok, vnímat vše, co kolem sebe vidíte a slyšíte užívat si přítomného okamžiku.
Vrátit se domů s volnou myslí...
Vyrážíme ze základny Nordic Walking Novohradsko, Komenského 176, Nové Hrady
Začátek v 9:30, předpokládaný konec v 11:30
Trasa dlouhá cca 9 km
Terén:...

Nordic Walking SEZÓNA je v plném proudu. Neváhejte a přihlašte se na svoji NW lekci.

Moji milí PŘÁTELÉ, u nás na Nových Hradech sezóna nekončí. Nordic Walking chodím se svými klienty stále, chodíme skupinově nebo individuálně Momentálně žádné kurzy nevypisuji, klienti mě kontaktují sami. Pokud mají zájem o lekci či kurz Nordic Walking, domluvíme termín a prostě jdeme. Ano, tak jednoduché to u nás je :) Tedy pokud máte chuť zažít...

Přečtěte si jako první, co je nového